Produkty

Systém iQtec je vyvíjaným produktom v susednej Českej Republike. Pracovali na ňom odborníci, ktorí mali desiatky rokov skúseností s nadradenými systémami a inteligentnou elektroinštaláciou. Zariadenia iQtec sú výkonnostne na špici toho čo je v dnešnej dobe dostupné a možnosťami spĺňajú všetko aj to najnáročnejšie čo si zákazník predstavuje.

Sytém iQtec vie komunikovať so všetkými známimi protokolmi a teda nie je problém integráciu do akékohoľvek systému.

cenník iQtec prospekt iQtec

IQC11 – Procesorová jednotka. Jadro systému iQtec

Procesorová jednotka obsahuje okrem iného aj eternetový modul priamo v sebe a preto je samozrejmosťou prístup na internet a vzdialené ovládanie systému cez tablet, telefón alebo váš počítač kdekoľvek sa práve nachádzate. IQC11 nemá žiadne obmedzenia a preto sa nikdy nestane, že je potreba dvoch alebo viac týchto modulov pokiaľ by ste požadovali aj zložitejšie riadenie alebo máte veľký dom.

IQ61 – Digitálno-Analógový modul

Modul iQ61 je má všetky potrebné vstupno výstupné obvody na to aby ste dokázali ovládať celý váš dom. Digitálne výstupy a vstupy rovnako ako analógové vstupy a výstupy dopĺňajú špeciálne vstupy pre meranie teplôt. IQ61 je to čo spustí kúrenie vo Vašom dome, zapne zásuvky alebo svetlo, kontroluje teploty na rozličných zariadeniach a získava informácie o stave a chode Vášho domu a ovládaných zariadeniach.

IQ81 – digitálny modul

Pre zjednodušenie potrebných kablových rozvodov po Vašom dome a pre možnosť čo najlepšie regulovať teplotu v priestore vášho domu, je modul IQ81 montovaný do ozvázačov podlahového vykurovania alebo stropného chladenia/vykurovania. IQ81 sa stará o otváranie a zatváranie termoelektrických hlavíc na okruhoch podlahového alebo stropného systému vykurovania/chladenia. Modul IQ81 má aj ďalšie možnosti využitia ale to je už na viac čítania.

IQ31 - Pod omietkový termostat

Pre snímanie teplôt v priestore Vášho domu je potrebné do každej miestnosti umiestniť termostat. My si ale myslíme, že už prešla doba klasických nástenných termostatov, ktoré narúšajú dizajn priestoru. Preto systém iQtec využíva pod omietkové termostaty, ktoré nevidno a montujú sa do bežnej elektrikárskej krabice pod omietku a vidno len záslepku alebo je možno umiestniť aj vypínače nad tento modul. Modul iQ31 je aj v prevedení so snímaním teploty a vlhkosti IQ31_V.

IQ21 – dotykový panel

Ak máte požiadavku na ovládací panel na stenách tak toto je riešenie. Modulom IQ21 dokážete ovládať požadované teploty, ovládať žalúzie, ventilátory a mnoho ďalšieho.

Rozvádzač QWA07 – malý rozvádzač

Kompletne vystrojený rozvádzač procesorovou jednotkou IQC11, modulom IQ61 a istiacimi prvkami a elektromontážnym materiálom tak, aby ste po jeho namontovaní na stenu už nemuseli nič montovať, zapájať a kupovať. K rozvádzaču sú potrebné už len snímače teploty, snímač exteriérovej teploty a termostaty IQ31 a máte plne funkčný systém regulácie.

Rozvádzač QWA08 – veľký rozvádzač

Pokiaľ máte väčší dom a systém vyžaduje viacej modulov IQ61 pre ovládanie väčšieho množstva technológie vo Vašom dome, je práve tento rozvádzač pre Vás. Je v ňom to isté ako v menšom rozvádzači QWA07 len s tým rozdielom, že je vystrojený väčším počtom elektrotechnických prvkov, má väčší zdroj a 2x modul IQ61.

Inteligencia Vášho domu nemusí byť drahá

Systém iQtec dokáže zvládanuť aj tie najnáročnejšie systémy a požiadavky, ktoré máte. Ale bol vyvíjaný tak aby zaplnil medzeru na trhu inteligentných systémov pretože kvalitných centralizovaných systémov je veľa ale všetky sú príliš drahé.

Koľko to stojí?

Inteligentný dom o akom ste vždy snívali môžete mať naozaj už od 2000€! Ale všetko záleží od toho aké máte požiadavky a čo všetko chcete ovládať. Preto ak máte záujem o inteligenciu do vášho domu alebo bytu, neváhajte a kontaktujte nás:

Napíšte nám