Činnosť

Zaoberáme sa inteligentnými domami a reguláciou vykurovania, chladenia a vetrania. Veríme, že s našimi skúsenosťami a odbornou minulosťou dokážeme prevýšiť konkurenciu a nezaostávame ani v ponúkaných produktoch.

Všetky naše projekty končia spokojnosťou zákazníkov a v prípade kedy zákazník požaduje niečo špeciálne alebo priam extravagantné, snažíme sa mu vyhovieť.

Medzi naše realizácie patrili malé rodinné domy, byty ale aj luxusné vily a preto sa nesústreďujeme len na vyššiu cenovú skupinu ale vieme zabezpečiť aj lacnú inteligenciu do vášho bytu alebo domu ktorou oslníte Všetkých Vašich známych a susedov.

Inteligencia Vášho domu nemusí byť drahá

Systém iQtec dokáže zvládanuť aj tie najnáročnejšie systémy a požiadavky, ktoré máte. Ale bol vyvíjaný tak aby zaplnil medzeru na trhu inteligentných systémov pretože kvalitných centralizovaných systémov je veľa ale všetky sú príliš drahé.

Koľko to stojí?

Inteligentný dom o akom ste vždy snívali môžete mať naozaj už od 2000€! Ale všetko záleží od toho aké máte požiadavky a čo všetko chcete ovládať. Preto ak máte záujem o inteligenciu do vášho domu alebo bytu, neváhajte a kontaktujte nás:

Napíšte nám